wagina logo

Ukraina: bojkot z waginą w tle

 • Napisane przez  mrymru
 • Posted on:  czwartek, 27 marzec 2014 | Dodaj komentarz

nie daj ruskowiDo seksualnego bojkotu Rosjan namawia grupa aktywistek ukraińskich w akcji pod hasłem „Nie daj Ruskowi”. Działaczki ukraińskie nie kryją, że walczą waginą i odwołują się do znanych w historii strajków seksualnych.Przeciw agresji Rosjan na Półwyspie Krymskim można protestować na wiele sposobów. Do seksualnego bojkotu Rosjan namawia grupa aktywistek ukraińskich w akcji pod hasłem „Nie daj Ruskowi”, co należy rozumieć w sposób dosłowny, czyli nie uprawiaj seksu z Rosjanami stacjonującymi na Krymie.

strajk seksualny ukrainekUkraińskie aktywistki społeczne rozpoczęły sprzedaż koszulek promujących akcję. Widać na nich złożone w geście modlitewnym kobiece dłonie, których układ przypomina wargi sromowe i waginę. Hasło towarzyszące akcji („Nie daj Ruskowi”) jest cytatem z utworu Tarasa Szewczenki pt. „Kataryna”: „Kochajcie się, czarnobrewe, lecz nie z Moskalami”.

Jak informuje blog.foreignpolicy.com, dochód ze sprzedaży koszulek ma być przekazany na wsparcie ukraińskiej armii.

Akcja „Nie daj Ruskowi” obecna jest w mediach społecznościowych i rozprzestrzenia się wiralowo, szczególnie w rosyjskim internecie, gdzie oczywiście spotkała się z falą krytyki. Tam aktywistki, namawiające do bojkotu seksualnego, nazywa się prostytutkami.

Jak powiedziała jednemu z portali pomysłodawczyni akcji, w kampanii chodzi przede wszystkim o to, żeby zwrócić uwagę na nielegalne działania Rosjan na Krymie i podkreślenie, że ukraińskie kobiety wolą ukraińskich mężczyzn.

Inicjatorki ruchu „Nie daj Ruskowi” inspirowały się wcześniejszymi akcjami bojkotu seksualnego. Kobiety już wcześniej skłaniały się do tej formy protestu nie tylko walcząc o swoje prawa, ale robiły to również w imię pokoju, zażegnania bratobójczych walk czy stłumienia wojny gangów. Bojkoty z waginą w tle często kończyły się sukcesem, jak choćby protest seksualny w Liberii, który doprowadził do zakończenia 14-letniej wojny domowej. Masowa Akcja Kobiet Liberii na rzecz Pokoju (Women of Liberia Mass Action for Peace) przyczyniła się do podpisania pokoju w 2003 r., a przywódczyni akcji kobiet, Leymah Gbowee, została później laureatką Pokojowej Nagrody Nobla.
W 2006r. narzeczone członków gangu w miejscowości Pereira, mieście notującym jedne z najwyższych wskaźników przestępstw w Kolumbii, przeprowadziły zwieńczony sukcesem "strajk skrzyżowanych nóg". Kobiety postawiły narzeczonym ultimatum - albo zrezygnują z przemocy, albo z seksu. Strajk kobiet doprowadził w 2010r. do rekordowego w skali kraju spadku wskaźnika zabójstw, których odnotowano o całe 26.5 proc. mniej w stosunku do poprzednich lat.
Wielką siłę ma Wagina i nie boi się Putina :)

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.5 na 5 na podstawie 104 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij