Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# anulka 14 lat temu
może to uprzedzenia, może nie, ale nie znoszę miesiączki. Co w tym fajnego, że krwawi się przez kilka dni w miesiącu. Gówniana fizjologia kobiety.
# jurny_gburny 14 lat temu
przesrane miałyście dziewczyny z tymi zabobonami, ale bez przesady trzeba siebie zaakceptować. Taka karma. W menstruacji jest coś tajemniczego z męskiego punktu widzenia. Przejaw natury i jej żywiołowość. Krwawienie jest niezwykłe jak Wy, kobiety.
# wolny myśliciel 14 lat temu
Przyznam, że nie miałem pojęcia o istnieniu takich zabobonów. Podzielam zdanie @jurnego_gburnego, że menstruacja jest naturalna i piękna. Z doświadczenia wiem, że kobiety same mają problem z akceptacją tego faktu. Dla mnie jest krwawienie kobiety jest czymś naturalnym, mającym w sobie coś mistycznego, a wręcz hipnotycznego.
# Noemi.i 13 lat temu
Ktoś tu przegiął. Spojrzenie w lustro kobiety miesiączkującej ma pozbawić Arystotelesa blasku?!?! Nie słyszałam nigdy, żeby on był aż takim narcyzem....
A może po prostu spojrzenie kobiety miesiączkującej miało pozbawiać blasku LUSTRO? To by było logiczniejsze.
Czyli nie "Arystoteles twierdził, że spojrzenie miesiączkującej kobiety w lustro pozbawia GO blasku", lecz "Arystoteles twierdził, że spojrzenie miesiączkującej kobiety w lustro pozbawia JE blasku".
Proponuje tak poprawić artykuł, to zdanie nie będzie tak absurdalnie brzmiało. Bez blasku