Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# jurny_gburny 14 lat temu
z wynikami badań wśród kobiet mogę się zgodzić, choć od wspomnianej reguły zdarzają się wyjątki.
Jako facet kompletnie nie potrafię określić atrakcyjności osobnika płci męskiej. Może być Adonisem, czy garbatym grubasem, ale i tak na nim oka nie zawieszę.
# mrymru 14 lat temu
@jurny_gburny, zgadzam się, że pani Price pochopnie uogólniła wyniki badań na płeć "brzydszą"

Sama nie wiem, jak to jest z kobietami. Zwykle na zakupach, patrzę na towar, a nie na ekspedientki...

Wiem tylko jedno, że kupując sprzęt elektroniczny unikam metroseksualnych facetów. Trudno mi uwierzyć, że zniewieściały facet dopieściwszy swój wygląd znajduje czas na ciekawsze zajęcia. Dla mnie ci kolesie są niekompetentni.
# Guest 14 lat temu
Trochę się z tym nie zgadzam.Mi nie przeszkadza że ekspedientka jest ładna, tylko jej zachowanie.Niektóre sprzedawczynie z daleka wysyłają sygnał "nawet nie podchodź". Szczególnie takie które uważają się za ładne choć tak naprawdę tylko wbiły się w markowe ciuchy i mają tonę tapety na twarzy.Oceniają ludzi po wyglądzie.Kiedyś mój mąż zajechał do jubilera po prezent pod choinkę, właśnie wracał z terenu budowy (buty w błocie, brudne ciuchy) stoi przed ladą ze złotem i mówi że chce jakiś ładny komplet dla żony.Pani podchodzi i mówi to zapraszam pana tutaj (srebro), a mój mąż : nie proszę pani ja chcę z tej lady.Jak zobaczyła kasę to zrobiło się jej głupio.Właśnie takie zachowanie mnie odstrasza od niektórych sklepów.
# wolny myśliciel 14 lat temu
Ciekawa hipoteza - ale prawdopodobnie prawdziwa jedynie w przypadku kobiet. Mężczyźni jak się zwykło mówić to łowcy - jeśli mają iść na zakupy to tylko w celu zdobycia ściśle określonego przedmiotu. Na nic wdzięki lub "niewdzięki" sprzedawczyń/sprzedawców.
# pan Tofel 14 lat temu
W przypadku facetów wystarczyłoby żeby sprzedawczyni (ładna) była na golasa. Wtedy każdy by cieniutko śpiewał, że chce kupić to, tamto i może jeszcze tamto. A najlepiej wszystkie rzeczy z dolnych i górnych półek
# Katarzyna 14 lat temu
wolnymyslicielu to jesteś chyba wyjątkiem.Każdego faceta da się podejść trzeba wiedzieć tylko jak.Sama praktykuję takie sztuczki jak muszę coś załatwić.Mężczyzna ma jakiś instynkt opiekuńczy, często zdarza się że jak uda się słodką idiotkę to facet biegnie z pomocą.