Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# jurny_gburny 15 lat temu
ciekawy artykuł
Zawsze i tak wiedziałem, że chowacie niebiosa w bieliźnie.

pozdrawiam,
adorator wagin
# mrymru 15 lat temu
jurny_gburny niech niebiosa przychylne Ci będą
witamy nowego Waginowicza w naszym skromnym, ale szacownym gronie :cheer:
# pan Tofel 15 lat temu
Osobiście jestem pasjonatem joni we wszystkich aspektach. Chrześcijanie jak zwykle tuszują to co piękne podając jedynie namiastki piękna i puste obietnice. Smutne jest macosze traktowanie wagin - które niezaprzeczalnie są dla mnie symbolem piękna. Wspominanie o cipkach, waginach, myszkach jest dla wielu krepujące i dopuszczalne jedynie w ramach wypowiadania dowcipu. Dlaczego to obrazy członków tak często "ozdabiają" mury, anie joni? Ano przez nasze zaszłości kulturowe i "chrystusowe" podejście ludzi. Wagina to piękno - a piękna nie należy napiętnować.
# Shanti 14 lat temu
Mandrola zwana tez inaczej Vesica Pisces, jest pierwsza figura w swietej geometrii... ciekawe jak wszystko ma ze soba zwiazek. mozna ja tez spotkac w Glastonbury.. i w wielu innych miejscach na swiecie :)
# Sz., 13 lat temu
Obwinianie o wszystko chrześcijaństwa jest nadużyciem- owszem, należy ono do religii piętnującej kobiecość, odrealniającej ją, jednak korzenie patriarchatu sięgają głębiej. Patriarchat nie pojawił się wraz z chrześcijaństwem, a inne religie również nie są nam przychylne.
# rz 13 lat temu
@Sz. w arcie jest o chrześcijaństwie, co nie znaczy, że innym gusłom też nie można przywalić. Nadużyciem byłoby podawanie nieprawdziwych informacji. Wierzę w krasnoludki, ale nie kupuję historii o brzemiennych dziewicach, chrystusie odkupicielu itp. Tylko nie śmiać się z mojej słabości do krasnoludków, bo te naprawdę istnieją
# Sz., 13 lat temu
" Gdzieś przewija się winny patriarchatowi kościół" - O ile mi wiadomo, patriarchat istniał zanim kościół się pojawił, jakkolwiek ów wzorce patriarchalne utrwala.

I nikt Ci tu Twojej miłości do krasnoludków nie wypomina, jesteś przewrażliwiona/y ;]