wagina logo

× Design w domu i na co dzień

Rekuperacja

Więcej
8 miesiąc 3 dni temu #651 przez karlist
Rekuperacja utworzony przez karlist
Czy ktoś możę montował? Zastanawiam się nad montażem, jednak czy jednostka nie będzie zbyt głośna?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 miesiąc 3 dni temu #653 przez starmilka
Odpowiedż starmilka w temacie Rekuperacja
Mam dom modułowy, parter i oczywiście wiązary. Jednostka znajduje się na poddaszu nieużytkowym więc nic nie słychać. Co do anemostatów, przy codziennej pracy nie jest to słyszalne, jedynie w nocy, ale kompletnie nam to nie przeszkadza, więcej szumu robi lodówka. Przy funkcji wietrzenia domu słychać szum, ale trwa on kilka minut.
Ogólnie rekuperację polecam, ale w naszym przypadku mocno wysusza powietrze w domu, więc musieliśmy zaopatrzeć się w nawilżacz.
Duże doświadczenie na pewno ma firma na jaką się zdecydujecie aquaex.pl/ Od siebie polecam ich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij