Mam dom modułowy, parter i oczywiście wiązary. Jednostka znajduje się na poddaszu nieużytkowym więc nic nie słychać. Co do anemostatów, przy codziennej pracy nie jest to słyszalne, jedynie w nocy, ale kompletnie nam to nie przeszkadza, więcej szumu robi lodówka. Przy funkcji wietrzenia domu słychać szum, ale trwa on kilka minut.
Ogólnie rekuperację polecam, ale w naszym przypadku mocno wysusza powietrze w domu, więc musieliśmy zaopatrzeć się w nawilżacz.
Duże doświadczenie na pewno ma firma na jaką się zdecydujecie
aquaex.pl/
Od siebie polecam ich.