wagina logo

przedwyborczy amok

Więcej
16 lata 8 miesiąc temu #9 przez mrymru
przedwyborczy amok utworzony przez mrymru
Zmęczona kampanią wyborczą, doprowadzona jej stylem do torsji, zalewana wizerunkiem kaczorów-pisiorów dostałam dziś halucynacji. Otóż wyobraziłam sobie, że jestem zatrzaśnięta w jakimś małym pomieszczeniu (pokój, winda itp.) z Jarkiem K. (czyt. Kaczyńskim J.)... aż strach pomyśleć jakbym się wtedy zachowała.
Ciekawa jestem jak Wy byście zareagowali na takie przymusowe i niezręczne towarzystwo premiera bez jego świty.

Czekam na Wasze pomysły - co zrobić z Jarkiem w 30 min.?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
16 lata 8 miesiąc temu #10 przez mastergigi
Odpowiedż mastergigi w temacie przedwyborczy amok
hmm... sytuacja naprawdę dziwna i nie do pozazdroszczenia. Ja po kilku minutach rozpaczliwych krzyków o pomoc i odpędzaniu lepkich rączek Jarka postanowiłbym zbadać prawicę od wewnątrz ;). Powoli odchyliłbym klapę wełnianych galotów K. i zastosowałbym uniwersalną metodę badania niezawodnym i zawsze sprawnym testerem analnym. Test choć wygląda na trudny zaiste jest bardzo prosty i daje wyniki w 100% zgodne z rzeczywistością. Otóż gdy po zakończeniu testu wziernik jest brązowy i nieprzyjemnie pachnie oznacza, iż prawica jest brudna i skorumpowana czyt. sfekaliowana (przyp. red.). Obawiam się, że po konfrontacji z \"radyka(na)lnym\" panem J. nie doszorowałbym wziernika nawet wodą królewską. Przewidywany czas testu: 16 min.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
16 lata 8 miesiąc temu #11 przez mrymru
Odpowiedż mrymru w temacie przedwyborczy amok
wynik testu chyba z góry jest znany... bo jeśli ktoś siedzi po uszy w gównie, to zgodnie z zasadą naczyń połączonych jest pełny gówna (tzw. \"efekt full of shit\"). Nie polecam tego testu. Szkoda \"wziernika\".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij