Obserwuj nasW grudniu 2014 roku Elizabeth Plank poprosiła swoich redakcyjnych kolegów z MIC o narysowanie żeńskich narządów płciowych. Ze zmagań panów z kobiecą anatomią powstał filmik. Momentami jest zabawnie, a efekty pracy mężczyzn przerastają wszelkie dotychczasowe wyobrażenia kobiecego ciała. Z resztą przekonajcie się sami:

 

Cały eksperyment, choć był niezłą zabawą dla twórców filmu, miał nam wszystkim uzmysłowić, że nie tylko w USA, o ustawach aborcyjnych decydują w większości mężczyźni, którzy, jak wiemy, nie zachodzą w ciążę i którzy z całkiem dużym prawdopodobieństwem, gubią się w zawiłości kobiecej anatomii.

 

 

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# codzienna feministka 5 lat temu
Nasi chłopcy wymusztrowani na religii pewnie listki figowe by rysowali zamiast ślicznej cipy
# onka 5 lat temu
Jeśli "nasi chłopcy" oznacza chrześcijan, to nie generalizowałabym. Spójrz na islam. Tam kobiety okaleczają. Nie rozumiem tej nagonki na kościół choć jestem ateistką. Katolik nie równa się matoł i ignorant. Wiedza i wiara nie wykluczają się.
# wolny myśliciel 4 lat temu
ja ze swoimi zdolnościami plastycznymi za portret waginy trafiłbym razem ze wszystkimi tymi listkami figowymi (@codzienna feministka) do piekła smutnych penisów...