wagina logo

Cipka w tantrze

 • Napisane przez  julunga
 • Posted on:  środa, 02 listopad 2011 | Komentarzy (1)

cipka - tantra

 

Traktaty erotyczne Wschodu pełne są rad udzielanych w oparciu o odmienność psychoseksualną płci. Nie brak też bardziej precyzyjnych wskazówek miłosnych, dostosowanych do odpowiedniego typu psychicznego człowieka. Jeden z najbardziej popularnych w tantrze podziałów opracowany w oparciu o cechy psycho-fizyczne rozróżnia cztery typy kobiet: Padmini, Hastini, Chitrini, Shankini. Typologia ta uwzględnia moralność, charakter i wygląd kobiety, w którym nie mogła być pominięta cipka (joni).

 

PADMINI (kobieta - lotos)

Jej małe joni (cipka) otwiera się lekko za tajemniczą kosmatą zasłoną. Jej soki miłości pachną jak świeżo rozkwitła lilia.
Padmini jest smukła, ma krągłe biodra, pełne piersi, gładką skórę i rozkoszne, różowe usta. Jej głos jest aksamitny. Kobieta - Lotos mało je, śpi lekkim snem. Jest figlarna, wstydliwa, filuterna. Wierna swojemu partnerowi potrafi za pomącą pieszczot wzbudzić jego pożądanie.

CHITRINI (kobieta sztuki)cipka czyli joni

Jej cipka jest krągła i uniesiona, wzgórek Wenery elastyczny, a meszek joni miękki i delikatny. Jej soki miłości są gęste, gorące i pachnące miodem.
Kobieta sztuki jest średniego wzrostu, ma bujne i jędrne piersi oraz krągłe biodra i wąską talię. Jej głos jest ostry jak u papugi. Porusza się kołysząc biodrami, uwielbia śpiew i inne sztuki, zwłaszcza manualne. Chitrini poszukuje urozmaicenia i przyjemności, a w uczuciach jest niestała.

SHANKINI (kobieta – muszla)

Jej cipka pokryta jest szorstkim włosem, joni wiecznie wilgotne.

Shankini ma kanciaste ciało, szeroką talię, małe piersi oraz długie, chude ręce i stopy. Głos ma silny i niski. Kobieta – muszla porusza się energicznie i jej z umiarem. W chwili miłosnej ekstazy wbija paznokcie w ciało kochanka. Shankini jest zuchwała, popędliwa, skłonna do rozpusty i chętnie wytyka błędy innym.

HASTINI (kobieta – słonica)

Jej cipka wydziela soki miłości o nieprzyjemnej woni.
Hastini jest niska, masywna i ma obwisłe pośladki. Głos ma gardłowy, ochrypły, skrzeczący. Kobieta – słoń porusza się niezdarnie, bez gracji. Ociężała w sztuce miłości zdaje się być zadowolona dopiero po wielu wysiłkach, lecz nigdy nie da się jej w pełni zaspokoić. Jest popędliwa, łakoma i bezwstydna.

 

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.1 na 5 na podstawie 196 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

libertyn
# libertyn 10 lat temu
Coś może jest na rzeczy. Analizuję w pamięci moje partnerki. Dużo ich nie było :lol:ale mam pewne doświadczenie 8)Jedno co wiem, drobne i zwinne kobietki są najlepszymi kochankami.
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij