Obserwuj nas

 

PADMINI (kobieta - lotos)

Jej małe joni (cipka) otwiera się lekko za tajemniczą kosmatą zasłoną. Jej soki miłości pachną jak świeżo rozkwitła lilia.
Padmini jest smukła, ma krągłe biodra, pełne piersi, gładką skórę i rozkoszne, różowe usta. Jej głos jest aksamitny. Kobieta - Lotos mało je, śpi lekkim snem. Jest figlarna, wstydliwa, filuterna. Wierna swojemu partnerowi potrafi za pomącą pieszczot wzbudzić jego pożądanie.

CHITRINI (kobieta sztuki)

Jej cipka jest krągła i uniesiona, wzgórek Wenery elastyczny, a meszek joni miękki i delikatny. Jej soki miłości są gęste, gorące i pachnące miodem.
Kobieta sztuki jest średniego wzrostu, ma bujne i jędrne piersi oraz krągłe biodra i wąską talię. Jej głos jest ostry jak u papugi. Porusza się kołysząc biodrami, uwielbia śpiew i inne sztuki, zwłaszcza manualne. Chitrini poszukuje urozmaicenia i przyjemności, a w uczuciach jest niestała.

SHANKINI (kobieta – muszla)

Jej cipka pokryta jest szorstkim włosem, joni wiecznie wilgotne.

Shankini ma kanciaste ciało, szeroką talię, małe piersi oraz długie, chude ręce i stopy. Głos ma silny i niski. Kobieta – muszla porusza się energicznie i jej z umiarem. W chwili miłosnej ekstazy wbija paznokcie w ciało kochanka. Shankini jest zuchwała, popędliwa, skłonna do rozpusty i chętnie wytyka błędy innym.

HASTINI (kobieta – słonica)

Jej cipka wydziela soki miłości o nieprzyjemnej woni.
Hastini jest niska, masywna i ma obwisłe pośladki. Głos ma gardłowy, ochrypły, skrzeczący. Kobieta – słoń porusza się niezdarnie, bez gracji. Ociężała w sztuce miłości zdaje się być zadowolona dopiero po wielu wysiłkach, lecz nigdy nie da się jej w pełni zaspokoić. Jest popędliwa, łakoma i bezwstydna.

 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# libertyn 5 lat temu
Coś może jest na rzeczy. Analizuję w pamięci moje partnerki. Dużo ich nie było ale mam pewne doświadczenie Jedno co wiem, drobne i zwinne kobietki są najlepszymi kochankami.