Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# valixeseses 14 lat temu
:love: :no-comments: :ooo: :Pirate: :-?: :evil:
# trotylka 14 lat temu
ja miałam wątpliwą przyjemność rodzenia w państwowym szpitalu. Przed porodem w jednej sali robili mi i kilku innym kobietom wlewy doodbytnicze. Potem z trudem było dostać się do toalety, bo wszystkie w tym samym czasie były zajęte. Myślałam, że oszaleję. Dosłownie ciężarne ścigały się do szpitalnych toalet i każda miała ten strach w oczach, że nie starczy dla niej toalety. Brzmi śmiesznie, ale jest okropnie poniżające. To był mój pierwszy i ostatni poród. Czułam się tego dnia jak śmieć.
# Katarzyna 14 lat temu
Pępowinę odcina się kiedy przestaje pulsować. Nie chciała bym aby coś takiego dyndało przy moim dziecku przez kilka dni.Zwierzęta zjadają łożysko a nie zostawiają przy potomku.A z drugiej strony czy przez nie zabezpieczoną pępowinę nie wdało by się jakieś choróbsko? Skoro łożysko może przydać się do produkcji leków czy kosmetyków to ja nie mam nic przeciwko.
# Bibi 13 lat temu
"Każda przyszła mama ma prawo zabronić nacinania swojego krocza w przypadku prawidłowo przebiegającej akcji porodowej. " No właśnie!
# bernadetka 14 lat temu
komórki macierzyste powinny być dla dziecka, a nie dla firm farmaceutycznych i kosmetycznych. Szpital nie powinien handlować łożyskami. Wreszcie ktoś powinien za to ukarać i konowałów i nabywców. Jeśli ktoś miałby prawo sprzedawać łożysko to tą osobą powinna być matka.