Obserwuj nas

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# trombka 14 lat temu
ło rany, jaka bydlacza ta łechtaczka. Nie wiedziałam, że się panoszy wewnątrz ciała. W sumie to w podnieceniu czuje się, to przyjemne napięcie i pulsowanie wewnątrz. Tylko nie wiedziałam, że to łechtaczka.
# Kasia 14 lat temu
i tym bardziej, widząc to smutno mi gdy pomyślę o wielu niewinnych dziewczynkach i kobietach których łechtaczki są okaleczane w barbarzyński sposób " w imię" tradycji, by jeszcze bardziej zepchnąć je do roli przedmiotu służącego mężczyznom... :cry :
# Janusz 14 lat temu
niewiesz co masz między nogami
# jebcio 14 lat temu
niech sobie będzie taka unerwiona ta wasza łechtaczka, ale po co skoro nie ma w niej otworu. W kobietach najlepsze są szparki i duży biust. Tylko ta przegroda w nosie u dziewczyn niepotrzebna
# pan Tofel 14 lat temu
Może napisałbyś coś sensownego, a nie parafrazował czerstwe dowcipy?
# jola 14 lat temu
zazdrośnik hehe, nie masz pojęcia czym jest przyjemność
# olala 14 lat temu
myślę, że każda kobieta uwielbia swoją łechtaczkę. Dobra z niej przyjaciółka. Zawsze wiedzie prostą drogą do rozkoszy.
# Piotr 14 lat temu
Uwielbiam u mojej Pięknej ssać i słuchać jak ją to ostro podnieca,oraz jej szczytowanie kilkurazowe.No i tego wam zazdroszczę.:/
# franek 2000 14 lat temu
jestem facetem nie ma nic cudowniejszego od tego cudu.Pozdrawiam.
# Gej 13 lat temu
Jestem gejem i w czoko jest spoko
# Maciuszkowaty 13 lat temu
Pępek
# Bomberman 13 lat temu
Kocham lizać łechtaczkę mojej Ukochanej jest to cudowne uczucie cała sie trzęsie sprawia mi to ogromną radość
# alek 13 lat temu
jak całuję lub liżę JĄ to moja małżonka jęczy z rozkoszy.i jest super
# PD 13 lat temu
No moja dziewczyna miała 15 minutowy orgazm wczoraj jak tam doszedłem.... A trzęsła się jeszcze przez następne 15 min.... uważam że to miejsce jest tylko do tego by sprawiac przyjemność...
# Ziom 13 lat temu
Wyluzuj PD
to był atak epilepsji.
Z kobiecym orgazmem jest jaz Yeti - ponoć jest lecz nikt go nie widział
# dunia 13 lat temu
a wy faceci lubicie większe wargi i łechtaczki??
# wojtus 12 lat temu
oczywiscie, ze te wieksze sa bardziej apetyczne.... a male wystajace wargi, czyli tzw. "fartuszek hottentotek" to jest dopiero cuuuuuudna sprawka...
PS. p o s z u k u j e takiej cudownosci., wojtek
# teodor 12 lat temu
gdy liżę i ssam łechtaczkę mojej żony to nieraz jęczy, tylko nie wiem czy z bólu czy z rozkoszy tak jej dobrze , że jak ja chcęmieć orgazm to pozwala mi po jakimś czasie taka jest egoistka. Ale przy moim wytrysku jeszcze raz ma orgazm,i oboje po tym zasypiamy.
# wojtus 12 lat temu
jezyczek jest ulubiencem przywolanej....potrafi wszystko: od delikatnych musniec, poprzez koliste ruchy lizace az do intensywnych pieszczot, gdy wargi i zeby (oj, uwaga....) przytrzymuja ten cudowny przedmiot, podczas, gdy wlascicielka wije sie - sterujac intensywnoscia doznan. reasumujac : lechtunia jest cudownym urzadzeniem... pozdrawiam jej milosnikow i wlascicielki.
# ja 12 lat temu
"Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, nie ma jednak z nim wiele wspólnego" vs "Łechtaczka złożona jest z żołędzi, trzonu" zdecydujcie sie
# marteczka 12 lat temu
@ja przeczytaj uważnie, a zrozumiesz treść artykułu. Analogia w nazewnictwie penisa i łechtaczki nie czyni z łechtaczki małego penisa. Np. w stanie silnego podniecenia łechtaczka zachowuje się zgoła odmiennie od penisa. Artykuł świetny jak wszystkie w tym portalu. Tylko dla niektórych lektura za trudna. Czytanie ze zrozumieniem to rzadki dar w tych czasach.
# live-man 12 lat temu
Na obrazku przedstawiono dość schematycznie treść zagadnienia ale oddano sedno. Łechtaczka wygląda na nim jak byt pozaziemski i takim w istocie jest. Autorka zapomniała jedynie dodać tego, że ów byt mami a potem zniewala facetów po czym sprawia, że wysychają z tęsknoty do niej.
# ZBYSZEK 12 lat temu
super temat na temat łechtaczki kobiecej. dobra wiedza.
# Adam26 12 lat temu
Szkoda że faceci nie mają czegoś takiego co służy tylko przyjemności
# lileńka 12 lat temu
mają, może nie tak fajne i oryginalne jak łechtaczka - sutki
# Mirek 12 lat temu
Moi mili. Człowiek został tak skonstruowany (kobieta i mężczyzna), że ma w sobie organy służace do stworzenia potomka. Tak natura człowieka obdarzyła, że jedno ma penisa a drugie wagine. To jest wyłacznie organy służace do podtrzymania gatunku. Tylko, że naukowcy dopatruja się w łechtaczce jako instrumencie służacym wyłacznie do rozkoszy. On nie jest do rozkoszy jak i cały sex. Tylko ma na celu podtrzymanie gatunku. profesory, doktory seksuologii dopatruja sie w waginie i łechtaczce organu wyłacznie do rozkoszy. To tylko naukowe teorie dla osiagnięcia tytułów profesorskich, doktorskich, pisania ksiażek na ktorych zarabiaja.
# Uczeń 12 lat temu
Cytuję Mirek:
Tylko, że naukowcy dopatruja się w łechtaczce jako instrumencie służacym wyłacznie do rozkoszy. On nie jest do rozkoszy jak i cały sex. Tylko ma na celu podtrzymanie gatunku.


Jak się rozmnaża poprzez łechtaczkę?
# ZBYSZEK 12 lat temu
BARDZO LUBIĘ DOTYKAĆ ŁECHTACZKĘ u DZIEWCZYNY.
# Margot 10 lat temu
Cytuję ZBYSZEK:
BARDZO LUBIĘ DOTYKAĆ ŁECHTACZKĘ u DZIEWCZYNY.Dobrze, że nie u chłopaka
# pryska 11 lat temu
Mnóstwo błędów gramatycznych jest w tym, co piszecie. Łechtaczka jest kobiecie potrzebna po to, aby osiągnąć orgazm / mieć radosne współżycie z mężem po urodzeniu dziecka, kiedy to srom jest często nacięty, i tak szybko się nie regeneruje, także nie ma tak silnych reakcji na bodźce seksualne. Jest potrzebna w tym celu, aby obojgu dać radość i spełnienie wtedy, gdy pochwa tej rozkoszy odebrać nie może. Oto całą tajemnica.