Obserwuj nas

 

CO WAGINA WYTRZYMA?

Otóż, częste stosunki waginalne nie prowadzą do utraty elastyczności pochwy, a w rezultacie do rozluźnienia jej. Prawdą jest, że w chwili seksualnego pobudzenia wagina zwiększa swoje rozmiary wzdłuż i wszerz. Przypomina to trochę nadymanie balonika. Wraz z ustaniem podniecenia wagina wraca do pierwotnych rozmiarów. Ta reakcja biologiczna jest mechanizmem ułatwiającym prokreację.
Naprawdę, nie ma znaczenia ile razy pochwa rozciągała się w podnieceniu , czy też ile stosunków waginalnych ma na swoim koncie. Nie ma żadnych naukowych dowodów, że pochwy kobiet często współżyjących ulegają trwałemu rozciągnięciu. Wagina otoczona jest przez mięśnie dna miednicy (mięśnie Kegla), co sprawia, że jest nie tylko elastyczna, ale i sprężysta.

Rozciągających się i kurczących narządów naszego ciała jest więcej. Ot, choćby usta. Czy ktoś widział, żeby usta na stałe rozciągnęły się od częstego robienia wielkich kęsów?

Warto jednak pamiętać, że waginy, tak jak penisy, różnią się rozmiarami. Dlatego też część kobiet za szczególnie przyjemny uważa seks z mężczyznami hojnie obdarzonymi przez naturę, podczas gdy dla innych pań stosunek seksualny z wielkim penisem jest bolesny. Jest to zupełnie normalne. Różnimy się od siebie. Doceńmy ten fakt i cieszmy się z różnorodności. Jak nudny i dziwny byłby świat, w którym wszyscy mielibyśmy identyczne sylwetki i twarze.
 

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

# dorinka 5 lat temu
Dzieciaki dziwne pytania zadajo w internecie