wagina logo

Maggie Gyllenhaal podarowała wibratory członkom ekipy pracującej nad filmem "Histeria - romantyczna historia wibratora".
4.3 na 5 na podstawie 165 głosów
2
Z odtajnionych niedawno dokumentów z czasów II Wojny Światowej dowiadujemy się o zaskakującym pomyśle pokonania Hitlera przez brytyjskich szpiegów. Przebiegły plan miał na celu sfeminizowanie Hitlera przy pomocy estrogenów dodawanych do jego posiłków. Charyzmatyczny przywódca miał w rezultacie złagodnieć i stracić zainteresowanie podbojem świata. Plan wydawał się logiczny, gdyż jak wiadomo kobiety nie są zdolne do dokonywania masowych mordów.
4.4 na 5 na podstawie 185 głosów
7
Dobiegł końca konkurs JONI.pl „Wibratory dla znawców kobiecej seksualności”.Cieszymy się, że wzbudził on tak duże zainteresowanie i że pytanie konkursowe w większości przypadków nie sprawiło Wam trudności. Prawidłowa odpowiedź brzmi: joni.To właśnie indyjskie określenie żeńskich organów płciowych, uznawane za symbol bogini Dewi.
4.6 na 5 na podstawie 121 głosów
0
W Indiach jeden ze sklepów firmowych Diesla dorzucał do każdego zakupu powyżej 150 dolarów nakolanniki do fellatio. Jak się wydaje tyle pieniędzy na ubranie, to nawet podczas blow joba warto zadbać o garderobę i kolana, czy to swoje, czy partnerki / partnera.
4.3 na 5 na podstawie 138 głosów
0
Drogie Czytelniczki i drodzy Czytelnicy, wspólnie ze sklepem JONI.pl przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania są modne, designerskie wibratory. Wystarczy być znawcą kobiecej seksualności i mieć odrobinę szczęścia. Pytanie konkursowe nie powinno przysporzyć trudności Użytkowniczkom i Użytkownikom portalu WAGINA.com.pl.
4.2 na 5 na podstawie 103 głosów
0

Artykuły z Wagina na marginesie chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1
Newsletter

dołącz do grona ponad 8 000 subskrybentów i nie trać kontaktu z WAGINĄ

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij