wagina logo

Gigantyczny orgazm

 • Napisane przez 
 • Posted on:  poniedziałek, 01 czerwiec 2009 | Komentarzy (2)W przypadku kobiet, przeżywających jedynie orgazmy łechtaczkowe ważne jest by ten fragment waszego ciała był stymulowany podczas zbliżenia. Możesz sama pocierać ją palcem podczas stosunku, może robić to twój ukochany. Możecie również użyć do tego wibrującego pocisku, czy nakładki na penis. Warto tez wybrać odpowiednią pozycję, sprzyjającą stymulowaniu łechtaczki. Są to wszystkie pozycje tylne, pozycja boczna (przodem i tyłem, czyli tzw. łyżeczki), a także pozycje klasyczne (zwłaszcza wariant "na pagonach" - kiedy kobieta zarzuca partnerowi nogi na ramiona). Świetny jest "jeździec" - sama możesz wtedy decydować, pod jakim kątem penis wchodzi do pochwy.

Rusz mięśnie!

Orgazm, jak zapewne wiesz, to silne skurcze mięśni pochwy i macicy. Możesz czekać, aż twoje narządy płciowe samoistnie zaczną "pracować" na orgazm, lub możesz im trochę pomóc, ćwicząc w trakcie stosunku swój mięsień PC (mięsień łonowo-guziczny, nazywany często także mięśniem miłości). Takie ćwiczenia sprzyjające megaorgazmowi opracowali właśnie taoiści. Po pierwsze, gdy zaczynacie się kochać i penis twojego kochanka wejdzie do pochwy, kilkakrotnie zaciśnij wokół niego mięśnie pochwy. Jeśli masz silne mięśnie, mężczyzna z pewnością to poczuje. To napinanie mięśni nie tylko dostarczy wrażeń partnerowi, ale zwiększy ukrwienie i wrażliwość twoich stref erogennych. To nie koniec. Gdy się kochacie, zwieraj mięsień PC tak, jakbyś chciała "wessać" członek w głąb waginy. Przećwicz ten ruch "na sucho", przed zbliżeniem: weź wdech, podciągnij miednicę lekko do góry, zaciskając mięsień, jakbyś cofała go do środka ciała.

Podczas stosunku, gdy partner wycofuje członka z waginy, pracuj mięśniami tak, jakbyś chciała go schywtać i zatrzymać w sobie. Możesz sterować tempem miłosnych pchnięć i pobudzeniem, stosując na zmianę krótkie skurcze mięśnia PC i długie, podczas których przez cały czas jest on napięty i ciasno obejmuje członka ukochanego. Ta miłosna gimnastyka sprawi wam obojgu wiele satysfakcji. Po kilku czy kilkunastu miesiącach jej stosowania mięśnie pochwy staną się silniejsze, jędrniejsze, jak po treningu Kegla! Podczas "starań" o silny orgazm istotny jest oddech. Wraz z tlenem w twoim organizmie krąży energia seksualna. Staraj się więc brać głębokie wdechy, żebyś czuła, jak powietrze wędruje po całym ciele, i rób spokojne, pełne wydechy, jakbyś chciała wypompować powietrze aż z podbrzusza.

Głowa do dołu - zbliża się orgazm

Bardzo ważne przy osiąganiu intensywnego orgazmu jest ukrwienie. Nie chodzi tu tylko o narządy płciowe. Trzeba zadbać o silne ukrwienie najseksowniejszego organu ciała - mózgu.
Możesz, kochając się z partnerem w pozycji klasycznej, ułożyć się w taki sposób, by zbliżając się do szczytowania móc zsunąć głowę za krawędź łóżka. Możesz też wybrać taką pozycję, w której twoja głowa będzie się znajdowała niżej niż biodra. Taką pozycją jest BTS (ang. Better Than Sex, czyli lepsza niż seks). Mężczyzna klęka przed leżącą na plecach partnerką i zakłada sobie jej nogi na ramiona tak, żeby jej kolana znalazły się na wysokości jego łokci. Unosi ją lekko - miednica kobiety "wisi" w powietrzu. Kobieta opiera się na łóżku głową i przedramionami. Pozycja ta nie tylko zwiększa ukrwienie mózgu, ale jest też świetna do stymulacji punktu G. Przy okazji partner popracuje nad swoimi bicepsami.

Element zaskoczenia

Czasem nawet gdy wszystko w łóżku idzie po naszej myśli i jest cudownie, orgazm omija nas wielkim łukiem. Nawet najlepsze recepty nie pomogą ci, jeśli sama nie odszukasz swojej drogi do spełnienia. No może nie sama. W końcu On Ci pomaga. Nie spieszcie się i szukajcie, ciesząc się tym wspólnym eksplorowaniem krainy rozkoszy.


Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.
4.2 na 5 na podstawie 81 głosów

Komentarze są obecnie wyłączone

Komentarze   

Sznurkowskales
# Sznurkowskales 9 lat temu
Fajny tekst ale wole kobiety moje Panie wiecej możliwości i ta sama antomia.
+3
mrymru
# mrymru 9 lat temu
jedni wolą dobrze poznane tereny, innych pociąga nieznana ziemia... są też tacy, którzy z niczego nie chcą rezygnować.
0
 • Seks i antykoncepcja
  Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez
  3
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • b_320_0_16777215_00_images_stories_anatomia_clitoris.jpg
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  Anatomia i fizjologia kobiety
  30
 • 1
 • 1
 • / 1
Newsletter

dołącz do grona ponad 8 000 subskrybentów i nie trać kontaktu z WAGINĄ

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij