Wagina Artykuły Seks i antykoncepcja Gigantyczny orgazm - Zbliżenie zapewniające mega orgazm

Gigantyczny orgazm - Zbliżenie zapewniające mega orgazm

Email Drukuj PDF
Spis treści
Gigantyczny orgazm
Zbliżenie zapewniające mega orgazm
Wszystkie stronyW przypadku kobiet, przeżywających jedynie orgazmy łechtaczkowe ważne jest by ten fragment waszego ciała był stymulowany podczas zbliżenia. Możesz sama pocierać ją palcem podczas stosunku, może robić to twój ukochany. Możecie również użyć do tego wibrującego pocisku, czy nakładki na penis. Warto tez wybrać odpowiednią pozycję, sprzyjającą stymulowaniu łechtaczki. Są to wszystkie pozycje tylne, pozycja boczna (przodem i tyłem, czyli tzw. łyżeczki), a także pozycje klasyczne (zwłaszcza wariant "na pagonach" - kiedy kobieta zarzuca partnerowi nogi na ramiona). Świetny jest "jeździec" - sama możesz wtedy decydować, pod jakim kątem penis wchodzi do pochwy.

Rusz mięśnie!

Orgazm, jak zapewne wiesz, to silne skurcze mięśni pochwy i macicy. Możesz czekać, aż twoje narządy płciowe samoistnie zaczną "pracować" na orgazm, lub możesz im trochę pomóc, ćwicząc w trakcie stosunku swój mięsień PC (mięsień łonowo-guziczny, nazywany często także mięśniem miłości). Takie ćwiczenia sprzyjające megaorgazmowi opracowali właśnie taoiści. Po pierwsze, gdy zaczynacie się kochać i penis twojego kochanka wejdzie do pochwy, kilkakrotnie zaciśnij wokół niego mięśnie pochwy. Jeśli masz silne mięśnie, mężczyzna z pewnością to poczuje. To napinanie mięśni nie tylko dostarczy wrażeń partnerowi, ale zwiększy ukrwienie i wrażliwość twoich stref erogennych. To nie koniec. Gdy się kochacie, zwieraj mięsień PC tak, jakbyś chciała "wessać" członek w głąb waginy. Przećwicz ten ruch "na sucho", przed zbliżeniem: weź wdech, podciągnij miednicę lekko do góry, zaciskając mięsień, jakbyś cofała go do środka ciała.

Podczas stosunku, gdy partner wycofuje członka z waginy, pracuj mięśniami tak, jakbyś chciała go schywtać i zatrzymać w sobie. Możesz sterować tempem miłosnych pchnięć i pobudzeniem, stosując na zmianę krótkie skurcze mięśnia PC i długie, podczas których przez cały czas jest on napięty i ciasno obejmuje członka ukochanego. Ta miłosna gimnastyka sprawi wam obojgu wiele satysfakcji. Po kilku czy kilkunastu miesiącach jej stosowania mięśnie pochwy staną się silniejsze, jędrniejsze, jak po treningu Kegla! Podczas "starań" o silny orgazm istotny jest oddech. Wraz z tlenem w twoim organizmie krąży energia seksualna. Staraj się więc brać głębokie wdechy, żebyś czuła, jak powietrze wędruje po całym ciele, i rób spokojne, pełne wydechy, jakbyś chciała wypompować powietrze aż z podbrzusza.

Głowa do dołu - zbliża się orgazm

Bardzo ważne przy osiąganiu intensywnego orgazmu jest ukrwienie. Nie chodzi tu tylko o narządy płciowe. Trzeba zadbać o silne ukrwienie najseksowniejszego organu ciała - mózgu.
Możesz, kochając się z partnerem w pozycji klasycznej, ułożyć się w taki sposób, by zbliżając się do szczytowania móc zsunąć głowę za krawędź łóżka. Możesz też wybrać taką pozycję, w której twoja głowa będzie się znajdowała niżej niż biodra. Taką pozycją jest BTS (ang. Better Than Sex, czyli lepsza niż seks). Mężczyzna klęka przed leżącą na plecach partnerką i zakłada sobie jej nogi na ramiona tak, żeby jej kolana znalazły się na wysokości jego łokci. Unosi ją lekko - miednica kobiety "wisi" w powietrzu. Kobieta opiera się na łóżku głową i przedramionami. Pozycja ta nie tylko zwiększa ukrwienie mózgu, ale jest też świetna do stymulacji punktu G. Przy okazji partner popracuje nad swoimi bicepsami.

Element zaskoczenia

Czasem nawet gdy wszystko w łóżku idzie po naszej myśli i jest cudownie, orgazm omija nas wielkim łukiem. Nawet najlepsze recepty nie pomogą ci, jeśli sama nie odszukasz swojej drogi do spełnienia. No może nie sama. W końcu On Ci pomaga. Nie spieszcie się i szukajcie, ciesząc się tym wspólnym eksplorowaniem krainy rozkoszy.

Wagina jak łyk wina. Rozkoszuj się nią ze znajomymi ekstatycznie, orgiastycznie.

PODZIEL SIĘ: 

Komentarze 

 
+3 # Dominika 2009-06-05 19:08
Fajny tekst ale wole kobiety moje Panie wiecej możliwości i ta sama antomia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 
 
0 # mrymru 2009-06-07 19:57
jedni wolą dobrze poznane tereny, innych pociąga nieznana ziemia... są też tacy, którzy z niczego nie chcą rezygnować.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież

Seks oczami kobiet - WAGINA.com.pl
portal dla kobiet - WAGINA.com.pl
portal dla kobiet - WAGINA.com.pl
portal dla kobiet - WAGINA.com.pl

Gorące tematy

19 seksualnych ciekawostek

 

19 seksualnych ciekawostek

Czy wiedzieliście, że pocałunki obniżają poziom cholesterolu, a panowie z piwnym brzu...
Porozmawiajmy o kobiecej masturbacji

 

Porozmawiajmy o kobiecej masturbacji

Masturbacja. Oni to robią. One to robią. Oni mają na to setki określeń. One żadnego,...
Pussy Portraits: cipka ma wiele oblicz

 

Pussy Portraits: cipka ma wiele oblicz

Zerka się na nią ukradkiem, nie mówi się o niej, a jeszcze trudniej o nią pyta – ci...
Jej wysokość łechtaczka: co musisz o niej wiedzieć

 

Jej wysokość łechtaczka: co musisz o niej wiedzieć

Jest mniejsza od penisa, a może od niego więcej, mocniej, częściej  - jej wysokość ...
Poszukiwacze zaginionego punktu G

 

Poszukiwacze zaginionego punktu G

Punkt G podzielił naukowców, kobiety i wielu przygodnych poszukiwaczy – jedni go znale...
Antykoncepcja: od odchodów krokodyla po prezerwatywę

 

Antykoncepcja: od odchodów krokodyla po prezerwatywę

Wczesna antykoncepcja bazowała często na wierzeniach, rytuałach i działaniach paramedy...
Antyczne imiona łechtaczki i etymologia słowa clitoris

 

Antyczne imiona łechtaczki i etymologia słowa clitoris

Rodzima „łechtaczka” zdaje się wywodzić od łechtania, dotyku, pieszczoty i jest je...
Wielka Cipa - serce Rzeszowa

 

Wielka Cipa - serce Rzeszowa

W samym centrum Rzeszowa na terenie należącym obecnie do zakonu oo. bernardynów stoi Wi...