wagina logo

Szacuje się, że blisko 2% Polek nie może odbywać stosunków waginalnych z powodu pochwicy. Intensywne, mimowolne skurcze mięśnia okołopochwowego uniemożliwiają penetrację waginy. W przypadku niektórych kobiet silna reakcja lękowa ciała uniemożliwia nawet stosowanie tamponów czy przeprowadzenie badania ginekologicznego. Rzecz o waginizmie i o metodach leczenia tego zaburzenia.
0
Siłą mięśni waginy podnosi deski surfingowe, orzechy kokosowe, statuetki Oscara i wiele innych ciężarów, Kim Anami mistrzyni i nauczycielka „Waginalnego Kung Fu”, zachęca kobiety do ćwiczeń mięśni dna miednicy w celu poprawy stanu zdrowia.  44-letnia Kim Anami z Los Angeles przekonuje kobiety, że ćwiczenia mięśni Kegla nie tylko uelastyczniają waginę, ale poprawiają kondycję całego ciała i ducha. Jej zdaniem ćwiczenia mięśni dna miednicy ujędrniają skórę, wygładzają zmarszczki, odmładzają organizm i działają antydepresyjnie, a to wszystko za sprawą wzmocnienia energii seksualnej kobiety. Sama Kim Anami, która  przez lata ćwiczyła mięśnie dna miednicy i doskonaliła swój program treningowy, dziś naucza kobiety ćwiczeń zwanych przez nią „Waginalnym Kung Fu”.  
4.8 na 5 na podstawie 246 głosów
0
Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez zbędnych ceregieli kobiety go wąchają i szczytują w sposób nagły, niekontrolowany i bez obecności jakichkolwiek bodźców erotycznych.     
4.3 na 5 na podstawie 92 głosów
0
Kobiety od dawna sygnalizowały kochankom, naukowcom i światu, że doznania płynące ze stymulacji waginy i łechtaczki to dwie różne bajki. Statystyczny kochanek, naukowiec i bliżej poznany Świat byli jednak głusi i w nosie mieli orgazmiczne sensacje z planety Wenus. Ignoranci, mamy wreszcie naukowe dowody na różnorodność kobiecych orgazmów. Jeśli więc myślisz, że wagina i łechtaczka to jedyne nasze czułe miejsca, to jesteś w błędzie i sporo musisz się jeszcze nauczyć.    
4.9 na 5 na podstawie 140 głosów
0
Czy wiedzieliście, że pocałunki obniżają poziom cholesterolu, a panowie z piwnym brzuszkiem kochają się dłużej niż szczupli mężczyźni? Seksualnych ciekawostek nigdy dość. Dziś m.in. podpowiadamy jak zapewnić kobiecy orgazm, a także w naturalny sposób podnieść męskie libido i poprawić erekcję. 19 seks wskazówek dla niej i dla niego:
4.2 na 5 na podstawie 122 głosów
0

Artykuły z Seks chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1
Newsletter

dołącz do grona ponad 8 000 subskrybentów i nie trać kontaktu z WAGINĄ

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij