wagina logo

Na naszym portalu do znudzenia powtarzamy, że rozmiar nie ma znaczenia. Tak jest w przypadku penisa, ale jeśli chodzi o prezerwatywę to rozmiar ma kolosalne znaczenie.  Jak dobrać gumkę by seks był cudowny i bezpieczny? Jak ją polubić, gdy jej się nie lubi?
0
Kiedy myślę o przyjemności, myślę o całym ciele. W sprzyjających okolicznościach można czuć rozkosz całą sobą. Wystarczy sobie nie przeszkadzać, nie tworzyć scenariuszy, płynąć, słuchać instynktu, wierzyć ciału. My kobiety możemy zdobywać szczyty z łatwością, wielokrotnie, w różnym stylu. Dziś opowiem Wam o kobiecym orgazmie, o jego sześciu rodzajach, a to tylko te najważniejsze, bo orgazmy mogą być bardzo różne.
0
Szacuje się, że blisko 2% Polek nie może odbywać stosunków waginalnych z powodu pochwicy. Intensywne, mimowolne skurcze mięśnia okołopochwowego uniemożliwiają penetrację waginy. W przypadku niektórych kobiet silna reakcja lękowa ciała uniemożliwia nawet stosowanie tamponów czy przeprowadzenie badania ginekologicznego. Rzecz o waginizmie i o metodach leczenia tego zaburzenia.
0
Siłą mięśni waginy podnosi deski surfingowe, orzechy kokosowe, statuetki Oscara i wiele innych ciężarów, Kim Anami mistrzyni i nauczycielka „Waginalnego Kung Fu”, zachęca kobiety do ćwiczeń mięśni dna miednicy w celu poprawy stanu zdrowia.  44-letnia Kim Anami z Los Angeles przekonuje kobiety, że ćwiczenia mięśni Kegla nie tylko uelastyczniają waginę, ale poprawiają kondycję całego ciała i ducha. Jej zdaniem ćwiczenia mięśni dna miednicy ujędrniają skórę, wygładzają zmarszczki, odmładzają organizm i działają antydepresyjnie, a to wszystko za sprawą wzmocnienia energii seksualnej kobiety. Sama Kim Anami, która  przez lata ćwiczyła mięśnie dna miednicy i doskonaliła swój program treningowy, dziś naucza kobiety ćwiczeń zwanych przez nią „Waginalnym Kung Fu”.  
4.8 na 5 na podstawie 246 głosów
0
Nie pieszczoty, nie wyrafinowana gra wstępna, nie przystojny mężczyzna, a smrodek pewnego grzybka potrafi dać kobiecie orgazm. Ot tak, bez zbędnych ceregieli kobiety go wąchają i szczytują w sposób nagły, niekontrolowany i bez obecności jakichkolwiek bodźców erotycznych.     
4.3 na 5 na podstawie 92 głosów
0

Artykuły z Seks i antykoncepcja chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1
Newsletter

dołącz do grona ponad 8 000 subskrybentów i nie trać kontaktu z WAGINĄ

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij