wagina logo

Muzeum Powstania Warszawskiego zaprasza na koncert inaugurujący projekt muzyczny zatytułowany „Morowe Panny”. Do muzyki Dariusza Malejonka zaśpiewają Jadwiga Basińska, Ania Brachaczek, LILU, MARIKA, MONA, PARESŁÓW. Jest to historia stolicy opowiedziana przez młode kobiety z ich problemami, przemyśleniami i spostrzeżeniami dotyczącymi Powstania Warszawskiego i współczesnej Warszawy. Utwory odwołują się do rożnych stylów muzycznych z elementami muzyki niezależnej, klubowej oraz reggae.
5.0 na 5 na podstawie 138 głosów
0
W malarstwie średniowiecznej Polski trudno doszukać się śladów erotyki. Pewnym wyjątkiem są wyobrażenia diabłów, których nagość ukazywana była w sposób groteskowy i szkaradny. Takim też jest diabeł z kwater poliptyku (rodzaj ołtarza) św. Jana Jałmużnika.
4.7 na 5 na podstawie 268 głosów
4
Portrecistka seksualności, fetyszu i erotyzmu, Carolyn Weltman. Przygodę ze sztuką zaczęła w wieku 50 lat. Szybko zdobyła uznanie, a jej prace trafiły do wielkich galerii sztuki i domów aukcyjnych.
4.2 na 5 na podstawie 252 głosów
2
Rozpoczęło się odliczanie dni do pierwszego dnia wiosny. Z tej okazji powstaje kwietno-waginalna animacja na cześć Joni, Pani życia i śmierci. Wy też możecie wziąć udział w tym ekstatycznym kulcie kobiecości.
4.3 na 5 na podstawie 64 głosów
1
Nieobecny w szkolnych podręcznikach Priap uznawany jest za patrona pornografii. Pokraczny, poczciwy bożek płodności odznaczał się nienaturalnie wielkim członkiem, który nader często był w stanie erekcji. W starożytnym świecie pogańskim, w którym ciało było czymś naturalnym, Priap nie był osamotnionym bóstwem fallicznym.
4.6 na 5 na podstawie 255 głosów
4

Artykuły z Kultura przez duże "K" chronologicznie

 • Anatomia i fizjologia kobiety
  Czasem traktowana jak odpowiednik penisa, ale nie ma z nim wiele wspólnego, nie pełni funkcji wydalniczych ani wydzielniczych. - Łechtaczka organ
  30
 • 1
 • / 1
 • Kultura przez duże "K"
  Wystrugać dildo na własny użytek czy zająć się chałupniczą produkcją sztucznych penisów? - Mając w rękach Dildomaker możemy łatwo nadawać różnym
  6
 • 1
 • / 1
 • 1
 • 1
 • / 1
Newsletter

dołącz do grona ponad 8 000 subskrybentów i nie trać kontaktu z WAGINĄ

Nasza WAGINA używa sobie na ciasteczkach. Jeśli Ci to nie przeszkadza kliknij